Aktuality

Běžci z EPCE na Volkswagen Prague Marathonu 2015

Volkswagen Prague Marathon patří mezi závody s nejkrásnější tratí na světě. Tento velkolepý závod běželo letos v květnu také 13 zaměstnanců společnosti EPCE. Řada z nich se maratonu zúčastnila poprvé v životě a hned s krásným výsledkem v první padesátce! Štafeta s originálním názvem „Rychlý myšky“ se umístila na výborném 48. místě z celkového počtu 606 štafetových týmů. Věříme, že to není poslední sportovní úspěch našich kolegů a že časem přibydou další.

 

 

Změna jednatele společnosti

Dne 17.3.2015 pan Seiki Kodama ukončil své působení ve funkci jednatele a Prezidenta společnosti EPCE s.r.o. Vedení divize Automotive Equipment Group společnosti Mitsubishi Electric Corporation nově jmenovalo pana Seiki Kodamu manažerem Automotive Electronic Development Center v Japonsku, a sice s platností od 1.4.2015.

Dne 18.3.2015 zahájil svou činnost jako jednatel a Prezident EPCE pan Yuichi Abe, který v několika předchozích letech zastával funkci Group Vice-President and General Manager Overseas Marketing Division v divizi Automotive Equipment Group společnosti Mitsubishi Electric Corporation.

 

Cafeterie - systém volitelných zaměstnaneckých výhod

EPCE  nově zavedla Benefit Plus Cafeterii : nový systém volitelných zaměstnaneckých výhod na principu on-line webové aplikace s virtuálními účty. Všichni zaměstnanci mají své rozpočty, ze kterých mohou nakupovat benefity podle svojí volby. Rozsah nabízených zaměstnaneckých výhod pokrývá širokou škálu – sport, kulturu, zdraví, cestování, atp.

 

Created by Studio Adler © 2001-2018 Electric Powersteering Components Europe s.r.o.
Tel.: +420-312 500 399 | e-mail: info(zavináč)epce.cz