Kariéra

EPCE nabízí zázemí stabilní a úspěšné společnosti. Chceme všem vytvářet optimální pracovní prostředí pro úspěšný výkon práce a profesní rozvoj. Víme, že naši zaměstnanci tvoří nejpodstatnější část přidané hodnoty v našem výrobním procesu. Podporujeme neustálé zlepšování, vlastní iniciativu a nápady.

Naše výrobky usnadňují řízení aut, snižují spotřebu pohonných hmot a šetří životní prostředí - a to je pro nás důležité.

Naše práce má smysl.

Své uplatnění u nás najdou technici, odborníci s praxí a jazykovou vybaveností, ale i čerství absolventi nebo lidé bez speciální odborné kvalifikace. Hledáte-li smysluplnou a zajímavou práci v moderním, technologicky pokročilém a neustále se rozvíjejícím výrobním závodě s česko-japonskou firemní kulturou, jste tady správně.

Pokud Vás oslovila některá z otevřených pozic, zašlete nám svůj profesní životopis a průvodní dopis na info(zavináč)epce.cz a my se Vám ozveme. Osobní údaje zájemců o zaměstnání spravujeme a zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to pouze za účelem náborového procesu a v rozsahu nezbytně nutném pro naplnění tohoto účelu.

 

Aktuální nabídka pracovních pozic

Created by Czech Free Media s.r.o. © 2001-2019 Electric Powersteering Components Europe s.r.o.
Tel.: +420-312 500 399 | e-mail: info(zavináč)epce.cz