Kariéra

Snažíme se svým zaměstnancům zajistit zázemí stabilní a úspěšné společnosti a vytvářet optimální pracovní prostředí pro úspěšný výkon práce. Víme, že právě naši zaměstnanci generují nejpodstatnější část přidané hodnoty. Proto jim nabízíme vhodné pracovní podmínky podporující neustálé zlepšování a vynikající výkony.

Své uplatnění u nás najdou jak odborníci s praxí a jazykovou vybaveností, tak i absolventi nebo lidé bez speciální kvalifikace, hledající své uplatnění v automobilovém průmyslu. Hledate-li stálou a zajímavou práci v moderním, technologicky pokročilém a neustále se rozvíjejícím závodě, nabízíme Vám uplatnění v naší česko-japonské společnosti. Ve společnosti EPCE máte šanci přinášet nové nápady a spoluvytvářet tak naší společnou budoucnost.

Pokud Vás oslovila některá z otevřených pozic, zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na info(zavináč)epce.cz a my se Vám ozveme. Osobní údaje zájemců o zaměstnání spravujeme a zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to pouze za účelem náborového procesu a v rozsahu nezbytně nutném pro naplnění tohoto účelu.

Aktuální nabídka pracovních pozic

Created by Studio Adler © 2001-2018 Electric Powersteering Components Europe s.r.o.
Tel.: +420-312 500 399 | e-mail: info(zavináč)epce.cz