Pracovní prostředí

Recepce

Je vstupní bránou do naší společnosti, kde Vás mimo jiné uvítá výstava našich výrobků. 

Sociální zázemí

EPCE má pro svoje zaměstnance k dispozici moderní a klimatizované pracovní prostředí včetně sociálního zázemí. Je pamatováno na prostory na přezutí, na zaměstnanecké šatny se sprchami a toaletami, které jsou vždy průběžně udržovány v čistotě pracovníky úklidu. Kuřákům je k dispozici klimatizovaná kuřárna. Ve všech ostatních prostorách firmy je kouření zakázáno a tím naše společnost přispívá k ochraně nekuřáků a prosazování zdravého životního stylu.

Jídelna

EPCE nabízí strávníkům teplé obědy a večeře (výběr z několika jídel, včetně japonského menu, zeleninových salátů, minutek, atp.).V průběhu celého dne mají zaměstnanci zajištěn pitný režim: k dispozici mají čaj, chlazenou filtrovanou pitnou vodu a dotované teplé nápoje z prodejních automatů. Je zajištěn rovněž doplňkový prodej : široká nabídka nápojů a potravin včetně teplého bufetu.

Od rána do pozdního odpoledne využívají zaměstnanci i externí pracovníci prostory stravovacího provozu. Dodavatel (místní firma ze Slaného) pro naše zaěstnance zajišťuje snídaně, obědy i večeře. V letních měsících mohou zaměstnanci trávit přestávky na venkovní terase u jídelny.

Created by Czech Free Media s.r.o. © 2001-2019 Electric Powersteering Components Europe s.r.o.
Tel.: +420-312 500 399 | e-mail: info(zavináč)epce.cz