Základní údaje

 

Electric Powersteering Components Europe s. r. o. (dále EPCE) je společným podnikem světových koncernů Mitsubishi Electric Corporation a JTEKT Corporation. Společnost vlastní z 90 % firma Mitsubishi Electric Corporation (dále MELCO) se sídlem v Tokiu a zbývajících 10 % vlastní společnost JTEKT Corporation se sídlem v Osace (dále JTEKT).

Společnost je, společně s dalšími dceřinými společnostmi společnosti Mitsubishi Electric Corporation, součástí koncernu řízeného společností Mitsubishi Electric Corporation. Naší mateřskou továrnou je MELCO Himeji Works v Japonsku, která zároveň zajišťuje funkci vývojového centra.

Společnost EPCE vyrábí komponenty pro automobilový průmysl: konkrétně elektronické řídící jednotky pro elektrické posilovače řízení (EPS-ECU/MCU). Na evropském trhu se EPCE za dobu svého působení stala významným výrobcem a dodavatelem tohoto typu výrobků.

Technologicky pokročilý výrobní poces v EPCE probíhá na moderních poloautomatických a automatických linkách. 

Hlavními cíly společnosti jsou spokojený zákazník, spokojení a znalostně vybavení zaměstnanci, péče o kvalitu, odpovědnost vůči životnímu prostředí, společenká odpovědnost a využívání špičkových technologií.

 

IČ 26464276 , DIČ CZ 26464276

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 84073

 

Created by Czech Free Media s.r.o. © 2001-2018 Electric Powersteering Components Europe s.r.o.
Tel.: +420-312 500 399 | e-mail: info(zavináč)epce.cz