Základní údaje

 

Electric Powersteering Components Europe s. r. o. (dále EPCE) byla dříve společným podnikem světových koncernů Mitsubishi Electric Corporation a JTEKT Corporation. Společnost vlastnila z 90 % korporace MELCO, zbývajících 10 % vlastnila společnost JTEKT.

Společnost MELCO se aktuálně stala jediným společníkem (vlastníkem)  ve společnosti EPCE. EPCE je tedy společností plně vlastněnou korporací  MELCO tak, jako je tomu v případě ostatních dceřinných společností MELCO v Evropě. Změna ve vlastnictví společnosti byla registrována dne 9. srpna 2018.

Naší mateřskou továrnou je MELCO Himeji Works v Japonsku, která zároveň zajišťuje funkci vývojového centra.

Společnost EPCE vyrábí komponenty pro automobilový průmysl: konkrétně elektronické řídící jednotky pro elektrické posilovače řízení (EPS-ECU/MCU). Na evropském trhu se EPCE za dobu svého působení stala významným výrobcem a dodavatelem tohoto typu výrobků. Technologicky pokročilý výrobní poces v EPCE probíhá na moderních poloautomatických a automatických linkách. 

Hlavními cíly společnosti EPCE jsou spokojenost zákazníka, motivovaní a kvalifikovaní zaměstnanci, prvořadá péče o kvalitu, odpovědnost vůči životnímu prostředí, společenká odpovědnost a aplikace špičkových technologií.

 

IČ 26464276 , DIČ CZ 26464276

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 84073

 

Created by Czech Free Media s.r.o. © 2001-2019 Electric Powersteering Components Europe s.r.o.
Tel.: +420-312 500 399 | e-mail: info(zavináč)epce.cz