Základní údaje

 

Electric Powersteering Components Europe s. r. o. (dále EPCE) je společným podnikem světových koncernů Mitsubishi Electric Corporation a JTEKT Corporation. Společnost vlastní z 90 % firma Mitsubishi Electric Corporation (dále MELCO) se sídlem v Tokiu a zbývajících 10 % vlastní společnost JTEKT Corporation se sídlem v Osace (dále JTEKT).

Společnost je, společně s dceřinými společnostmi společnosti Mitsubishi Electric Corporation, součástí koncernu řízeného společností Mitsubishi Electric Corporation.

Naší mateřskou továrnou je MELCO Himeji Works v Japonsku, která zároveň zajišťuje funkci vývojového centra. Společnost EPCE vyrábí komponenty pro automobilový průmysl : hlavním výrobkem je elektronická řídící jednotka pro elektrické posilovače řízení (EPS-ECU/MCU). Na evropském trhu těchto výrobků se EPCE za dobu svého působení již stala významným výrobcem a dodavatelem.

Výroba probíhá na velmi moderních poloautomatických a automatických linkách. 

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník, spokojení a znalostně vybavení zaměstnanci, prvořadá péče o kvalitu, environmentální odpovědnost a využívání špičkové technologie.

 

IČ 26464276 , DIČ CZ 26464276

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 84073

 

Created by Studio Adler © 2001-2018 Electric Powersteering Components Europe s.r.o.
Tel.: +420-312 500 399 | e-mail: info(zavináč)epce.cz